Prysznic czy wanna – co wybrać do nowej łazienki?

Zakup nowego mieszkania lub remont dotychczasowego wiążą się z pytaniem – jak wyposażyć łazienkę? Jakiej wielkości powinna być umywalka, gdzie postawimy, pralkę, a przede wszystkim – zdecydować się na wannę czy prysznic? Korzystanie z wanny wiąże się nierzadko z długim wylegiwaniem w wodzie, które część osób bardzo lubi. Łatwiej też wykąpać w niej dzieci. Jednak to zastosowanie prysznica pozwala na większą oszczędność wody, a także jest bardziej korzystne dla skóry i zdrowia całego organizmu. Szybki prysznic z samego rana orzeźwia i daje energię na cały dzień, a wieczorem pozwala zmyć błyskawicznie z ciała trudy minionego dnia.

Prysznic – rozwiązanie dla oszczędnych i ceniących wygodę oraz bezpieczeństwo

Korzystanie z prysznica wcale nie musi oznaczać rezygnacji z codziennej dawki relaksu wśród pięknych zapachów kosmetyków do kąpieli. Odpowiednie wyposażenie kabiny prysznicowej sprawi, że taka kąpiel stanie się prawdziwą przyjemnością. Aranżując nową łazienkę, warto zdecydować się na nowoczesne deszczownice do prysznica o ciekawym designie, których funkcją jest rozpraszanie lecącej wody. Rozmaitość kształtów i rodzajów strumieni sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie. To także rozwiązanie niezwykle bezpieczne i wygodne, ponieważ umożliwia dokładne umycie się bez użycia rąk, pod strumieniem płynącej efektownie wody. Warto też zaznaczyć, że prysznic zajmuje zazwyczaj mniej miejsca, a więc jest idealnym rozwiązaniem szczególnie w mniejszych łazienkach. Ciekawą opcją są także dysze naścienne, które pozwalają uczynić prysznic prawdziwą świątynią relaksu. Zamontowane na bocznej ścianie kabiny lub łazienki, umożliwiają wykonanie hydromasażu w domowych warunkach. Można je też zainstalować nieco niżej, tak, aby masaż mógł się odbywać w pozycji siedzącej.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =