Jakie są rodzaje odbojnic magazynowych?

Istnieje wiele różnych typów odbojnic magazynowych, z których każdy ma swój własny cel i funkcjonalność.

Osłony narożne 

Są najczęściej spotykanym typem odbojnic magazynowych i zabezpieczają narożniki regału. Osłony narożne mogą być zainstalowane po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie regału. Zazwyczaj są wykonane ze stali z trwałym wykończeniem i występują w różnych kształtach i rozmiarach, aby dopasować je do potrzeb.

Osłony końcowe 

Chronią one końce systemu regałowego poprzez zakrycie otwartej przestrzeni na każdym końcu regału paletowego. Są one również znane jako “czapki końcowe” lub “czapki końcowe”.

Tuleje końcowe 

Chronią one oba końce regałów, zakrywając każdą otwartą przestrzeń na każdym końcu regału paletowego. Są one również znane jako “kapsle końcowe” lub “kapsle końcowe”.

Osłony boczne 

Chronią wszystkie strony regału przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wózki widłowe lub inny sprzęt, który może uderzyć o nie podczas pracy, te osłony boczne pozwolą Ci uniknąć konieczności wymiany uszkodzonych obszarów na regałach w czasie z powodu przypadkowych uszkodzeń spowodowanych przez wózki widłowe lub inny sprzęt uderzający o nie podczas pracy.

Jeżeli szukasz odpowiedniego produktu, to koniecznie sprawdź stronę: https://odbojnice24.pl/.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × trzy =