American dream, czyli jak zaaranżować wesele z amerykańskim akcentem

Oprawa wesela i fotograficznej sesji ślubnej to zarówno wybór odpowiedniego miejsca, dekoracji, auta, którym młodzi pojadą złożyć przysięgę. Wśród samochodów niezwykłe zainteresowanie wzbudzają stylowe maszyny vintage. Wspaniałe, zabytkowe pojazdy, które wyglądają jak wyjęte z kadru hollywoodzkich superprodukcji. Błyszcząca karoseria i designerska linia zabytkowego auta doskonale komponuje się z suknią ślubną i garniturem. Na takim tle każda sesja fotograficzna wypadnie niczym na okładkę topowego magazynu o modzie.

Do ślubu autem jak z hollywoodzkich superprodukcji

Skórzana, ekskluzywna tapicerka, szerokie, wygodne siedziska i obowiązkowo błyszcząca w słońcu karoseria. Tak może wyglądać weselna sceneria również w polskich warunkach. Klimat Los Angeles, krainy gdzie zawsze świeci słońce, to także wspaniała oprawa dla ślubu i sesji fotograficznej. Niewiele trzeba, by na własnym ślubie poczuć się wyjątkowo, niczym gwiazda kina. Idealnym autem będzie Mustang do ślubu. W nim panna młoda poczuje się wyróżniona, będzie błyszczeć na tle wypolerowanej karoserii luksusowego auta. Natomiast ponadczasowy Mustang stworzy niezwykły klimat dla sesji ślubnej.

Wesele w hollywoodzkim stylu często odbywa się w plenerze, pod stylowymi namiotami. Amerykańskie dodatki i dekoracje, których nie można pominąć, to także barwne, wielokolorowe, trójkątne chorągiewki. Girlandy świecących po zmroku lampek, przecinające się z kolorowymi chorągiewkami, powiewającymi na wietrze wspaniale urozmaicą weselną scenerię. Na stołach obowiązkowo lampiony i spersonalizowane winietki z nazwiskami gości.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × cztery =