Jak zorganizować fotorelację na event firmowy?

Eventy firmowe to wydarzenia o dużym potencjale w budowaniu marki przedsiębiorstwa. Wiele z nich odbywa się na otwartej przestrzeni i prezentuje się w całości naprawdę ciekawie. W celu zrealizowania profesjonalnej fotorelacji z takiego wydarzenia lub targów branżowych możemy wynająć zawodowego fotografa. Z pewnością uchwyci on poszczególne momenty, przedstawiając tym samym „ludzką” stronę naszego biznesu. Fotografie takie mogą służyć jako wizytówka firmy, wzbogacać strony internetowe i katalogi, są też świetnym sposobem na pokazanie naszego zaangażowania i pasji potencjalnym kontrahentom.

Sposób na zabłyśnięcie

Klasyczne zdjęcia nie są czymś, co przykuwa uwagę osób niezwiązanych z przedsięwzięciem. Jeśli organizujemy naprawdę duże wydarzenie i zależy nam na pokazaniu jego skali lub chcemy zwyczajnie wyróżnić się spośród konkurencji, możemy postawić na widok z lotu ptaka. Zdjęcia dronem to genialny pomysł na każdą okazję, a ze względu na niecodzienną perspektywę są one zwyczajnie ciekawe. Pozwalają też pokazać o wiele więcej; żadna firma z branży technologicznej nie powinna zaprzepaścić takiej okazji na wyróżnienie się innowacyjnością i nieszablonowym podejściem.

Skąd wziąć drona?

Niestety, już samo latanie dronem wymaga sporej wiedzy i umiejętności, a często także pozwoleń i licencji. Cena urządzeń zapewniających wysoką jakość zdjęć potrafi powalić na kolana. Z pomocą przychodzą jednak firmy specjalizujące się w fotografii i nagrywaniu filmów dronem. Ofertę wykonania takich zdjęć znajdziemy też u niektórych zawodowych fotografów. Wynajęcie profesjonalisty wbrew pozorom wcale nie musi być drogie, a taka unikalna relacja może mieć ogromny potencjał reklamowy i zwyczajnie być świetną pamiątką.

Idzie Nowe

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + 18 =