Sposoby na palenie suszu roślinnego

Palenie suszonych roślin to starożytna tradycja. Musisz wiedzieć, jaki jest prawidłowy sposób i jak długo powinieneś palić różne rodzaje suszu, gdyż palenie suszonych roślin może być trochę trudne.

Palenie suszonych ziół przez vaporizer

Vaporizery są obecnie bardzo popularne, ponieważ oferują zdrowszy i bardziej efektywny sposób palenia suszonych ziół w porównaniu z fajkami. Waporyzator podgrzewa zioła i zamienia je w parę, która następnie trafia przez rurkę do płuc, gdzie przyjmujemy parę. Metoda ta oferuje kilka korzyści zdrowotnych, takich jak mniejsza ilość smoły gromadzącej się w płucach i brak szkodliwych chemikaliów, ponieważ nie dochodzi do spalania podczas korzystania z tej metody palenia suszonych ziół!

Czym jest bongo?

Bongo to stożkowa fajka z otworem na dole miski i jednym lub kilkoma otworami na górze. Bong jest wypełniony wodą, która chłodzi i filtruje dym. Bonga były pierwotnie wykonane z bambusa, ale teraz mogą być wykonane z plastiku, metalu lub szkła.

Bonga są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, od prostych rur do skomplikowanych szklanych i ceramicznych projektów. Wszystkie rodzaje znajdziesz na stronie https://vaporshop.pl/pl/121-bongo-szklane. Bonga są wykonane z różnych materiałów, takich jak szkło, ceramika, stal. Bonga wodne są najczęściej używanym typem bonga, ponieważ filtrują więcej zanieczyszczeń niż inne typy urządzeń do palenia, takie jak fajki. Filtracja wody odbywa się poprzez perkolację, gdzie woda przemieszcza się przez miskę lub w dół przez rurkę wewnątrz miski.

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 10 =