Zastosowanie mat gumowych

Dobrze dobrane maty pozwalają utrzymać czystość i higienę pomieszczeń. Ich główne zadanie to zatrzymywanie zabrudzeń obecnych na obuwiu i umożliwienie czyszczenia butów z wody, błota czy piasku. Wycieraczki gumowe mogą być stosowane zarówno na zewnątrz budynku lub mieszkania, w drzwiach wejściowych, jak i we wnętrzu danego lokalu. Zapotrzebowanie na maty i wycieraczki gumowe istnieje nie tylko w domach prywatnych, ale również w zakładach przemysłowych, szkołach, szpitalach czy urzędach.

Jakie właściwości powinna mieć dobrej jakości mata gumowa?

Profesjonalne maty i wycieraczki powinna cechować odpowiednia grubość, trwałość i wytrzymałość, a także wysoka odporność na ścieranie. Warto wybierać maty o ażurowej konstrukcji, które są w stanie pomieścić dużą ilość zanieczyszczeń – https://www.aximo.pl/wycieraczki-podlogowe/maty-gumowe/. Cechuje je wysoka jakość przy konkurencyjnej cenie, dlatego są szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla takich miejsc, jak uczelnie, szkoły czy placówki medyczne. Istotne są również właściwości antypoślizgowe, które zmniejszają ryzyko upadków, zwłaszcza w miejscach publicznych, w których każdego dnia pojawia się wiele osób. Wyposażenie budynku w profesjonalne, trwałe maty pomaga utrzymać czystość i zmniejszyć fundusze przeznaczane na usługi sprzątające. Ażurowe maty gumowe są odporne na zmiany temperatur i spełniają swoje zadanie zarówno w dużym mrozie, jak i letnim upale. Wycieraczki w formie plastrów miodu skutecznie absorbują duże fragmenty brudu, kawałki śniegu, lodu czy błota, a także spływającą z obuwia wodę. Cechuje je wysoki poziom bezpieczeństwa i duża przyczepność do podłoża.

Idzie Nowe

Idzie Nowe

Nie przegapimy żadnych nowinek. Będziesz zawsze na bieżąco. Idzie Nowe skutecznie dostarcza Ci aktualne i przydatne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć − jeden =